نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب (پزشکیار)

نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب (پزشکیار)
راهکاری جامع در راستای مدیریت کامل یک مطب و یا کلینیک با امکاناتی از قبیل ثبت اطلاعات بیماران ، نوبت دهی به تفکیک پزشکان و روزها و ساعات کاری ایشان ، پذیرش بیمار و ثبت اطلاعات بیمار توسط پزشک با استفاده از قلم نوری ، ارسال اس ام اس در زمانهای مشخص به  بیماران و ... می باشد
جزئیات

نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی

نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی
نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی یک نرم افزار جامع جهت مدیریت کلینیک های دامپزشکی می باشد که با مشاوره و همکاری تعدادی از دامپزشکان کشور تحلیل ، طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار دارای دو نسخه کلینیک و بیمارستانی می باشد ، از امکانات این نرم افزار می توان به مواردی از قبیل تشکیل پرونده حیوان ، صدور شناسنامه و میکروچیپ ، ثبت واکسیناسیون و ضد انگل نام برد.
جزئیات

نرم افزار جامع مديريت بیمارستان دامپزشکي

نرم افزار جامع مديريت بیمارستان دامپزشکي
سیستم جامع مدیریت بیمارستانهای دامپزشکی در سال 1389 توسط گروه نرم افزاری آینده و با همکاری برخی از بیمارستانهای دامپزشکی کشور طراحی و پیاده سازی گردید و در حال حاضر در برخی از بیمارستانهای دامپزشکی نصب و با موفقیت در حال استفاده می باشد . این نرم افزار دارای بخش های مختلفی از قبیل پذیرش ، داخلی ، جراحی ، آزمایشگاه ، تصویربرداری تشخیصی ، بستری ، شست و شو و اصلاح و آتلیه می باشد .
جزئیات

نرم افزار مدیریت درمانگاه

نرم افزار مدیریت درمانگاه
گروه نرم افزاری آینده پس از چندین سال فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت کلینیک و مطب ، نرم افزار جامع مدیریت درمانگاه را با توجه به شرایط و نیازهای خاص یک درمانگاه طراحی و پیاده سازی نموده است. شایان ذکر است تولید این نرم افزار با کمک و همکاری بسیاری از پزشکان محترم انجام شده است.
جزئیات