نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب (پزشکیار)

نرم افزار مدیریت کلینیک و مطب (پزشکیار)
راهکاری جامع در راستای مدیریت کامل یک مطب و یا کلینیک با امکاناتی از قبیل ثبت اطلاعات بیماران ، نوبت دهی به تفکیک پزشکان و روزها و ساعات کاری ایشان ، پذیرش بیمار و ثبت اطلاعات بیمار توسط پزشک با استفاده از قلم نوری ، ارسال اس ام اس در زمانهای مشخص به  بیماران و ... می باشد
جزئیات

نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی

نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی
نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی یک نرم افزار جامع جهت مدیریت کلینیک های دامپزشکی می باشد که با مشاوره و همکاری تعدادی از دامپزشکان کشور تحلیل ، طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار دارای دو نسخه کلینیک و بیمارستانی می باشد ، از امکانات این نرم افزار می توان به مواردی از قبیل تشکیل پرونده حیوان ، صدور شناسنامه و میکروچیپ ، ثبت واکسیناسیون و ضد انگل نام برد.
جزئیات

نرم افزار مدیریت انتشارات (کاردان)

نرم افزار مدیریت انتشارات (کاردان)
راهکاری جامع در جهت مدیریت تولید ،فروش و انبار موسسات انتشاراتی و عرضه کتاب که شامل امکاناتی از قبیل تعاریف اولیه(کتابها، شهرها، زمینه های شغلی و...) ، مدیریت مشتریان ، مدیریت فروش ، مدیریت انبار ، صدور انواع گزارشات مدیریتی (گزارش خرید مشتریان ، فروش کتابها ، خرید یا عدم خرید کتابها ، موجودی انبار و ...) و غیره می باشد .
جزئیات

نرم افزار تنخواه گردان

نرم افزار تنخواه گردان
نرم افزاری قدرتمند در جهت برآورده ساختن نیاز اکثر شرکتها و سازمانهای بزرگ برای مکانیزه و مدیریت کردن اختصاص و پیگیری تنخواه و در چهار سطح دسترسی و شامل امکاناتی از قبیل درخواست تنخواه از جانب مسئول قسمت ، بررسی درخواست از جانب مسئول رسیدگی ، اختصاص تنخواه ، مدیریت و صدور گزارشات آماری از جانب مدیر و ... 
جزئیات

نرم افزار آرشیو اسناد

نرم افزار آرشیو اسناد
سیستم آرشیو اسناد یک نرم افزار تحت وب می باشد که قابلیت تعریف انواع سند و فیلدهای اطلاعاتی هر سند را در اختیار شما قرار می دهد . در این سیستم امکان آرشیو هر نوع فایل یا تصویر بر اساس گروه بندی های مختلف وجود دارد ، جستجو و دسترسی سریع به یک سند از قابلیت های این نرم افزار می باشد.
جزئیات

سیستم دبیرخانه واتوماسیون اداری

سیستم دبیرخانه واتوماسیون اداری
سیستم دبیرخانه و اتوماسیون اداری یک نرم افزار جامع جهت مکانیزاسیون کلیه امور دبیرخانه و عملیات نامه نگاری در سازمانها، شرکتها و موسسات می باشد . امکان جستجوی پیشرفته و دسترسی سریع به نامه ها از جمله قابلیت های این سیستم می باشد
جزئیات

سيستم آزمون آنلاين

سيستم آزمون آنلاين
سامانه آزمون آنلاين يک سيستم جامع و قدرتمند جهت برگزاري آزمونهاي مختلف سازمان ها ، شرکت ها و موسسات آموزشي به صورت آنلاين تحت شبکه داخلي و يا اينترنت مي باشد. استفاده از اين سامانه در سازمانها و موسسات باعث افزايش کيفيت ، سرعت و اطمينان در فرايند برگزاري آزمون شده و همچنين هزينه هاي جاري اينگونه آزمونها را تا حد قابل توجهي کاهش مي دهد.
جزئیات

نرم افزار جامع مديريت بیمارستان دامپزشکي

نرم افزار جامع مديريت بیمارستان دامپزشکي
سیستم جامع مدیریت بیمارستانهای دامپزشکی در سال 1389 توسط گروه نرم افزاری آینده و با همکاری برخی از بیمارستانهای دامپزشکی کشور طراحی و پیاده سازی گردید و در حال حاضر در برخی از بیمارستانهای دامپزشکی نصب و با موفقیت در حال استفاده می باشد . این نرم افزار دارای بخش های مختلفی از قبیل پذیرش ، داخلی ، جراحی ، آزمایشگاه ، تصویربرداری تشخیصی ، بستری ، شست و شو و اصلاح و آتلیه می باشد .
جزئیات

نرم افزار مدیریت درمانگاه

نرم افزار مدیریت درمانگاه
گروه نرم افزاری آینده پس از چندین سال فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت کلینیک و مطب ، نرم افزار جامع مدیریت درمانگاه را با توجه به شرایط و نیازهای خاص یک درمانگاه طراحی و پیاده سازی نموده است. شایان ذکر است تولید این نرم افزار با کمک و همکاری بسیاری از پزشکان محترم انجام شده است.
جزئیات